Mobilna pralnia Warszawa - prasowanie i pranie koszul, obrusów, zasłon, firan, pościeli, pranie dywanów Warszawa

Wednesday, Sep 17th

Last update03:38:50 PM GMT

Powered by Joomla CMS.
Jesteś tutaj:

Suknie Ślubne, Komunijne i Wieczorowe

suknia s

GWARANCJA CENY ! PROFESJONALNE PRANIE, CZYSZCZENIE I PRASOWANIE W GWARANTOWANEJ CENIE OD 99 DO MAKSYMALNIE149 ZŁ !!!

 

Suknie ślubne, komunijne czy też wieczorowe - często niemal bezcenne z uwagi na związane z nimi wspomnienia i wydarzenia.

Nie inaczej jest z praniem tej specyficznej odzieży.  Suknie ślubne, komunijne i wieczorowe wymagają zastosowania profesjonalnego procesu czyszczenia charakteryzującego się: indywidualnym podejściem, zastosowaniem właściwych środków i ręcznych zabiegów piorących. Wszystkie suknie są przez nas traktowane ze szczególną dbałością o zdobienia i aplikacje, tak aby przywrócić jej pierwotny wygląd.

Główne zalety naszej usługi to:

  • wysoka jakość prania i czyszczenia
  • gotowość do podejmowania „trudnych” zleceń i przyjmowanie odpowiedzialność za wykonaną pracę,
  • doświadczenie pozwalające właściwie ocenić i dobrać najbardziej odpowiednie metody konserwcji przewidziane przez producenta
  • usuwamy do 100 % plam

Czyścimy suknie ślubne takich firm jak: Lisa Ferrera, Demetrios, Cymbeline, Najna, Bellissima, Angel, Lady Katharine, Erika Moora, Classa, Pronuptia i inne.

Znaczna część naszych Klientek odnajduje nas poprzez kontakt z polecenia co jest naszą najlepszą reklamą oraz świetną rekomendacją.

Cena usługi zawiera pranie, prasowanie i pakowanie oraz odbiór i dostawę do Klienta. Wartość usługi ustalna jest indywidualnie i uwzględnia stopień zabrudzenia, obszerności i skomplikowanie sukni, potrzebę dodatkowych zabiegów i zabezpieczeń. Termin realizacji usługi to zazwyczaj 3-4 dni ale w wyjątkowych sytuacjach możemy go skrócić do 1-2 dni.

Odradzamy podejmowanie prób prania sukni własnym sposobem, w domowych warunkach. Brak doświadczenia zwiękasza szanse na nieodwracalne zniszczenia. Domowe sposoby nie dają możliwości usunięcia plam np. z wina, trawy czy owoców oraz uniemożliwiają wykonanie właściwego i prawidłowego prasowania. Suknia ślubna potrzebuje profesjonalnego prania także dlatego, że wiele modeli ozdabianych jest naklejanymi, delikatnymi aplikacjami, często wytwarzanymi ręcznie i tylko fachowcy mają dość wiedzy i doświadczenia aby przy czyszczeniu ich nie zniszczyć.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Najistotniejsze reguły postępowania z sukniami ślubnymi.

- Suknię najlepiej przekazać do prania wkrótce po uroczystości, najlepiej w ciągu następnych dwóch tygodni. Odpowiednio wczesna reakcja z naszej strony zapobiegnie wniknięciu zanieczyszczeń w głąb materiału, co może uchronić przed powstaniem plam które staną się nie usuwalne. Ważne jest także, odpowiednio wczesne, pozbycie się niewidocznych na pierwszy rzut oka plam, które wniknęły w materiał (np. pot, niektóre napoje, kurz), a wraz z upływem czasu zaczynają pojawiać się na wierzchnich warstwach.

- Nigdy nie usuwaj nieodwracalnie metek z przepisem prania zalecanym przez producenta. Jeśli musisz je odciąć, zrób to ale zachowaj metkę w znanym miejscu. Informacje zawarte na metce znacznie ułatwiają dobór właściwych metod prania i czyszczenia.

- Suknie ślubne najlepiej przechowywać w suchych i dobrze wentylowanych miejscach o stałej, mało zmiennej temperaturze. Miejsce o takich właściwościach zabezpiecza przed powstaniem pleśni lub nie przyjemnego zapachu. Przechowuj suknię w specjalnym pokrowcu, nigdy w foli, unikniesz w ten sposób zżółknięcia i przebarwień. Odczep metalowe ozdoby aby uniknąć ewentualnych zabrudzeń z rdzy.

- Lepiej nie ryzykować i nie prać sukni samodzielnie aby jej nieodwracalnie nie uszkodzić.